Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter i vägtunneln

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning gator av Emil Jacobson, 11:58, fredag 14 juni 2019

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Klotter i vägtunneln

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • åtgärder är inplanerade

    Postat anonymt 12:12, fredag 14 juni 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:12, fredag 14 juni 2019

  • Statusuppdatering

    Postat anonymt 12:15, torsdag 27 juni 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:15, torsdag 27 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?