Tillbaka till samtliga rapporter

I början av Ringgatan vid infart från Nybrogatan är det ett stort hål i gatan.

Anonym rapport i kategori Gator, skyltar och parkering, 12:04, torsdag 13 juni 2019

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Detta hål har varit under en lång tid, det är mycket trafik här, skolbussar mm. Mvh familjen Thomsen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?