Tillbaka till samtliga rapporter

Bussgatan, Vägskylt påkörd

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 15:05, fredag 7 juni 2019

Skickades till Lidingö, 5 minuter senare

Skylt med ”endast SL-buss är nerkörd

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:54, tisdag 9 juli 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?