Tillbaka till samtliga rapporter

Vegetation

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage av Gustaf Axelsson, 13:18, fredag 7 juni 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Träd och buskar hänger ut över körbanan så man inte kommer förbi med lastbil. Flera ställen utmed gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för dina synpunkter. Vi kommer att meddela fastighetsägaren att de sågar bort de grenar som är ett hinder för den allmänna trafiken på Smedgatan.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:01, måndag 10 juni 2019

  • Detta har påtalats för fastighetsägaren tidigare ärendet ligger hos Miljö och Bygg för åtgärd

    Postat anonymt 13:42, måndag 10 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?