Tillbaka till samtliga rapporter

Skymd sikt vid utfart

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 21:32, onsdag 5 juni 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Skymd sikt vid utfart från Mejerivägen pga häck

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet är överfört till berörd vägförening.

    Hälsningar kontaktcenter.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:32, fredag 7 juni 2019

  • Hej, jag var på plats i dag och kunde inte se någon skymd sikt. Ni får gärna ringa mig och förklara mer exakt eller mejla mig direkt så kan jag kolla igen om jag missat detta. Jag kommer lägga ärendet som löst i Fixa min gata och hoppas ni hör av er till mig direkt.

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:43, måndag 10 juni 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 21:52, onsdag 3 juli 2019

  • .

    Postat anonymt 13:24, fredag 5 juli 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.