Tillbaka till samtliga rapporter

En läckande vattenbrunn trycker upp vatten

Rapporterat i kategori Vatten och avlopp av Tobias, 19:02, måndag 3 juni 2019

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

De har varit i ca 3 veckor som denna brunn tryckt vatten upp. Det är på möllevägen ner emot garagen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?