Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga) av Natalie Cielens, 13:31, måndag 3 juni 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Någon som har ställt en lastpall med stockar och en stor sten mitt i backen som tar upp allmän parkeringsplatser.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till vägföreningen. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:15, måndag 3 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?