Tillbaka till samtliga rapporter

Ogräs i sandlådan

Anonym rapport i kategori Lekplatser, 07:27, söndag 2 juni 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Ogräs som gör sandlådan obrukbar.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi löser detta inom kort

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:15, måndag 3 juni 2019

  • Vi löser detta inom kort

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 09:19, måndag 3 juni 2019

  • Tack för informationen. Vi åtgärdar det under denna vecka.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 10:55, måndag 3 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?