Tillbaka till samtliga rapporter

Ytterligare en bil som står på Lyckans väg i Hanaskog , med punktering, det har varit problem innan att folk ställer sina skrotbilar just på denna lilla gata .

Anonym rapport i kategori Parkering, 09:46, tisdag 28 maj 2019

Skickades till Östra Göinge kommun, 4 minuter senare

Bilen har stått nu i 3 - 4 veckor ..

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommunens parkeringsvakter kontrollerar detta.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:17, onsdag 29 maj 2019

  • När kommunens parkeringsvakter var på plats fanns inga parkerade bilar på gatan. Kvarstår problemet vänligen återkom med ett registreringsnummer skrotbilarna.

    Tillstånd ändrat till: Kunde ej åtgärda

    Postat anonymt 14:22, måndag 3 juni 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.