Tillbaka till samtliga rapporter

Lösa gatustenar där mycket vatten samlas. Precis vid brevlådan på Tulesholmsgatan 15 och vid 17 bakom den parkerade bilen.

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 10:21, söndag 26 maj 2019

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Plattor lösa och mycket vatten samlas. Detta har varit här länge, sedan vi flyttade hit 2016.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:59, söndag 23 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?