Tillbaka till samtliga rapporter

Någon har varit och förstört reflexpelarna. Typ 10-12 st avhuggna. Ligger på cykelbanan mellan Preem och Västra Bodarna

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 13:47, torsdag 23 maj 2019

Skickades till Alingsås kommun, 3 minuter senare

Uppkommit de senaste dagarna. Cyklade samma stäcka för en vecka sedan då var de hela

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Trafikverkets område

    Postat anonymt 11:20, fredag 24 maj 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:20, fredag 24 maj 2019

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 11:20, fredag 24 maj 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.