Tillbaka till samtliga rapporter

Asfaltering

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 21:59, tisdag 21 maj 2019

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

I samband med att ni byter lyktstolpar har ni tagit bort asfalten på vår gång in till huset. De som gjorde detta sade att det skulle asfalteras på nytt. Det verkar som det glömts bort så jag vill påminna om detta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:55, onsdag 22 maj 2019

  • Hej, Ale kommun ber om ursäkt att det har glömts bort, detta åtgärdas idag

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:28, torsdag 23 maj 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.