Tillbaka till samtliga rapporter

Turistupplysningsskylt

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar av Claes Björkdahl, 17:43, torsdag 16 maj 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Upplysningsskylten är i så dåligt skick att den inte är läsbar. Telefonnumret till Ale kommun är felaktigt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan.

    Vi överför ärendet till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:37, fredag 17 maj 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?