Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter på elskåp/kopplingsskåp

Rapporterat i kategori Klotter av Christopher Lindkvist, 07:50, onsdag 15 maj 2019

Skickades till Göteborgs kommun, 5 minuter senare

Ett klitter som varit där mycket länge. Skåpet står i rondellen mellan Lindholmsallén/Karlavagnsgatan/Ceresgatan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?