Tillbaka till samtliga rapporter

Utegymmet

Rapporterat av Android i kategorin Lekplatser, anonymt 09:38, tisdag 14 maj 2019

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Fotgrej trasig

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Ej Kommunens grejer.

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 10:45, fredag 31 maj 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?