Tillbaka till samtliga rapporter

Sönderkörd kantsten/brunn

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga) av Lennart Smith, 08:23, tis 14 maj 2019

Skickades till Söderhamns kommun, 3 minuter senare

Vid förra och denna vinters snöröjning har kantsten/dagvattenbrunn körts sönder. Har tidigare påtalat detta men ingenting har hänt!?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:02, tis 11 juni 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:57, fre 12 juli 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:57, mån 12 augusti 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:07, mån 16 september 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:23, mån 14 oktober 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:22, mån 11 november 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:50, mån 9 december 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 16:43, måndag 6 januari 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:14, måndag 3 februari 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 07:44, tisdag 3 mars 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:13, tisdag 31 mars 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:46, tisdag 28 april 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:28, tisdag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?