Tillbaka till samtliga rapporter

Nedsmutsad väg

Anonym rapport i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket), 09:08, torsdag 9 maj 2019

Skickades till Trafikverket, 3 timmar, 51 minuter senare

Jätte bra att sly och ogräs tagits bort på bron över Forsån, men städning av gatan efteråt?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Vi överför ärendet till Trafikverket då det är deras väg.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:27, torsdag 9 maj 2019

  • Kategori ändrat från ‘Träd och buskage’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:59, torsdag 9 maj 2019

  • .

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:59, torsdag 9 maj 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 13:23, torsdag 6 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?