Tillbaka till samtliga rapporter

Felparkerad bil i korsning Lindvägen - Almvägen

Anonym rapport i kategori Parkering, 20:06, måndag 6 maj 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Bilen hindrar trafiken , ägaren får uppenbarligen inte plats med den på egna uppfarten längre , bilen har varit placerad där i ca 1,5 vecka

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Ale kommun skall skicka dit parkeringsövervakare

    Tack för att du rapporterar in detta

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:23, tisdag 7 maj 2019

  • Hej Bilen är borta nu

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:23, tisdag 14 maj 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.