Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:07, måndag 6 maj 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Gatubelysning stolpe 4819 vid Odalvägen 7 i Skepplanda är trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:17, måndag 6 maj 2019

  • Ale el har mottagit anmälan och kommer att åtgärda felet vid nästa rondering som påbörjas i september. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat anonymt 11:54, måndag 6 maj 2019

  • Hej Ale el hälsar att felet är åtgärdat. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:59, måndag 27 maj 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.