Tillbaka till samtliga rapporter

Skyddsräcke

Rapporterat av Android i kategorin Hållplats av Håkan Winsnes, 08:56, fredag 3 maj 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Noterade att en ung grabb stod och jukade fram och tillbaka med räcket vid busshållplats Skolvägen i Bohus. Jag tillrättavisade honom. Svetsen har släppt mot platta på marken. /H.Winsnes på Surte

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet är överfört till trafikverket.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:15, fredag 3 maj 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?