Tillbaka till samtliga rapporter

Påkörd belysningsstolpe som blivit rejält skadad, armaturen ligger på marken och är ur funktion.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 15:03, söndag 28 april 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Belysningsstolpen kördes på 190428 varvid stolpen och armaturen skadades kraftigt (fungerar ej).

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Alla gatlampor är ur funktion på Östergatan, från Bygatan till korsningen Smedgatan.

    Postat anonymt 21:46, söndag 28 april 2019

  • Vi kommer åtgärda detta snarast mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 07:33, måndag 29 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?