Tillbaka till samtliga rapporter

Metall skrot kvar pa vagkanten efter bilkrasch.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 08:36, lördag 27 april 2019

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Metallskrot ligger kvar i vagkanten och ner i diket efter bilolycka utanfor mitt hus pa Tingbacken. Bilisten korde av vagen och in i ett trad. Metallskrotet har vassa kanter och kan vara skadligt for djur. V v ta bort det. Olyckan skedde mitt emot mitt hus (det bla huset) med address Vastra Vemmenhog 420, 274 93 Skurup. Tack!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi får be er ta kontakt med trafikverket då vägen tillhör deras skötsel område

    Mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 07:40, måndag 29 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?