Tillbaka till samtliga rapporter

Frälsarkrans ligger slängd i dammen bakom folkets park.

Rapporterat i kategori Övrigt av Jon Wegendal, 08:23, lördag 27 april 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Någon har slängt i en frälsarkrans i dammen bakom folkets park, Per Henriksgatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi åtgärdar detta mvh Herman

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Herman Cassé 07:41, måndag 29 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?