Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning av Alexandra Assarsjö, 07:58, torsdag 25 april 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Behöver städas upp då det ofta dumpas saker på denna plats!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:44, torsdag 25 april 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 08:42, torsdag 23 maj 2019

  • Hej!

    Vi städar på platsen under dagen.

    Med vänlig hälsning Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Anders Alfredsson) 11:23, fredag 24 maj 2019

  • Aluminium burkar är bortplockade! Dock finns skräp i diket nedanför själva milstenen, pizza kartonger etc. Taxi bilar står dagligen på denna plats och dumpar diverse saker.

    Tack för att ni hjälper till :)

    Postat anonymt 18:08, måndag 10 juni 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?