Tillbaka till samtliga rapporter

Saknat vägräcke vid bäcken

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 21:33, tisdag 23 april 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

I vintras tog snöplogen med vägräcket, det har saknats sedan dess. Bäcken är mellan Stackvägen 4 & 6.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Ale kommun skall ta och titta på detta

    Tack för rapporten

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat anonymt 08:11, onsdag 24 april 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.