Tillbaka till samtliga rapporter

Busshållplats Vallmovägen smashad

Anonym rapport i kategori Hållplats, 11:37, tisdag 23 april 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Busshållplatsen på Vallmovägen (Älvan) alla rutor krossade, mycket glas på bilväg och GCbana, behöver åtgärdas snarast!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:17, tisdag 23 april 2019

  • Hej Glaset är uppsopat, tack för att du rapporterade in detta ärende

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:41, onsdag 24 april 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.