Tillbaka till samtliga rapporter

Parkeringen torr. Dammar väldigt.

Rapporterat i kategori Parkering av Nils-Bertil Persson, 10:21, torsdag 18 april 2019

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Parkeringen är snustorr och det ryker väldigt efter varje bil som kör där. Den skulle behöva saltas. Troligen också Sextantvägen ner till vändplatsen. Jag bor på plats 70 på campingen utmed parkeringen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?