Tillbaka till samtliga rapporter

Kvarglömd sandupptagning.

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga) av Bertil Gustavsson, 19:03, måndag 15 april 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Sandupptagningen har ej utförts.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. All sandupptagning ska vara klar under V17, veckan efter påsk. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:27, tisdag 16 april 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 21:24, måndag 13 maj 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?