Tillbaka till samtliga rapporter

Trafik öarna

Rapporterat av iOS i kategorin Trafiksignaler, anonymt 19:16, måndag 15 april 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Hej Det verkar som nogån flyttade trafiköarna. Kan ni gärna omplacera den då vi kan försök att minska hastigheter?

Tack på förhand OP

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:38, tisdag 16 april 2019

  • Hej, tack för rapporten om detta, Ale kommun skall se till så att dom hamnar rätt igen.

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 13:53, tisdag 16 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?