Tillbaka till samtliga rapporter

Sopa gångväg på gruset

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 12:00, lördag 13 april 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Gångväg, backe, ej sopad efter vintern. Barn cyklar fort nerför backen , även för promenerade är det lätt att halka till Det blir halt iom rullgrus.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Sopning av gatorna beräknas vara klar V17, veckan efter påsk. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:40, måndag 15 april 2019

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:57, lördag 11 maj 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.