Tillbaka till samtliga rapporter

Tre lampor trasiga vid korsning samt påfart till E45

Rapporterat i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket) av Mats Hallgren, 09:51, fredag 12 april 2019

Skickades till Trafikverket, 3 timmar, 28 minuter senare

Tre lampor trasiga vid korsning O1978 & O2002 samt påfarten till E45.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Gatubelysning’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:19, fredag 12 april 2019

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet är överfört till Trafikverket.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:19, fredag 12 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?