Tillbaka till samtliga rapporter

En bil har kört på en gatubelysningsstolpe

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 08:54, fredag 12 april 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

En bil har kört på en gatubelysningsstolpe, lutar och är lös

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan.

    Ärendet är skickat till Ale El. Vi väntar återkoppling.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:08, fredag 12 april 2019

  • Hej Detta är inte kommunens belysning, den tillhör samfällighetsföreningen. Var vänlig kontakta dem. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 15:11, måndag 15 april 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.