Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp

Anonym rapport i kategori Avfall och återvinning, 20:47, måndag 8 april 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Adventsljusstake mm skräp i slänten på Källarliden upp mot Jennylund. Exakt placering är vid tredje gatlyktan ovanför infarten till Bohushöjdsvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:17, tisdag 9 april 2019

  • Hej! skräpet borttaget.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:24, tisdag 9 april 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.