Tillbaka till samtliga rapporter

30 skylt dåliga siffror

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Anders Hansson, 14:53, måndag 25 mars 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Siffrorna på skylten syns dåligt (30) på Sotaregatan in mot Östergårdsskolan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 19:04, måndag 22 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?