Tillbaka till samtliga rapporter

Alla gatulampor längs med cykelstigen är ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 21:09, onsdag 20 mars 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

De senaste 3 kvällarna har det varit becksvart när jag kommit från Mariaskolan och ska gå på gången mellan musikskolan och gatorna ovan ex Magdalenagatan. Det är mörkt ändå fram till staketet där nya skolan är inhägnad för trafik.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:38, torsdag 18 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?