Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 06:54, ons 20 mars 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Belysningen på den tillfälliga parkeringen korsningen Jordfallsvägen/Grafitvägen är sönder igen.

/Lotta

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:03, ons 20 mars 2019

  • Ärendet är åtgärdat och avslutas.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:28, tisdag 14 januari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.