Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt räcke i gångbacke bakom Riksrådsvägens radhus

Rapporterat i kategori Gång- och cykelbana av Rikard Linde, 01:25, tisdag 19 mars 2019

Skickades till Stockholm, 5 minuter senare

Ett träd föll över räcket.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Rikard Linde 11:22, tisdag 16 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?