Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 11:56, fredag 8 mars 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Förfular

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Byggnaden tillhör IP-only som är internet- och teleoperatör. Det är alltså inget som Ale kommun klottersanerar. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 12:15, fredag 29 mars 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.