Tillbaka till samtliga rapporter

Släckta gatlyktor

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kontaktcenter, 09:23, torsdag 7 mars 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Gatlyktorna på gångvägen mellan Fredings väg och Ledetvägen är nersläckta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är framfört till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:56, torsdag 7 mars 2019

  • Hej Man håller på att felsöka. Ärendet pågår. Hälsningar Kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:31, fredag 8 mars 2019

  • Hej Felet är nu åtgärdat. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 17:30, tisdag 12 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?