Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning vid Gbgsvägen 207 ur funktion sedan några dagar, är mycket mörkt!

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:54, onsdag 6 mars 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Gatubelysning vid Gbgsvägen 207 ur funktion sedan några dagar, är mycket mörkt!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är överfört till Trafikverket som är ansvariga för området. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:05, torsdag 7 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?