Tillbaka till samtliga rapporter

Stort hål under grinden, så små hundar kan smita ut. Säkert lite större hundar också om dom vill.

Anonym rapport i kategori Hundrastgårdar, 11:14, onsdag 6 mars 2019

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Hålet har varit där i över 1år, har mailat kommunen sommar 2018 men inget har hänt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Vi antar att det gäller hundrastgården. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:06, onsdag 6 mars 2019

  • Hej! Detta ska nu vara fixat.

    MVH Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Anders Alfredsson) 06:57, måndag 11 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?