Tillbaka till samtliga rapporter

Vändplats

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 10:05, onsdag 6 mars 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Vägskylt ej förankrad i marken. Stor risk att den faller ut i gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är framfört till Bohus-Surte Vägförening. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:39, onsdag 6 mars 2019

  • Hej Ale kommun skall kolla på detta då det är Ale kommun som ansvarar för skylten

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:49, torsdag 7 mars 2019

  • Skylten är nu åtgärdad. Tack för att du rapporterade in detta ärende

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 09:39, torsdag 7 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?