Tillbaka till samtliga rapporter

Vägbulor

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 17:56, tisdag 5 mars 2019

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Sätt gärna upp två vägbulor på denna gata då dom kör dom galningar här.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:37, onsdag 6 mars 2019

  • Hej Det sitter 2st chikaner på denna sträcka, det blir vibrationer av gupp.

    Med vänlig hälsning Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:55, torsdag 7 mars 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:47, tisdag 2 april 2019

  • Jag sätter denna som löst då det inte kommer att uföras några fartgupp på denna sträcka.

    Mvh Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 12:55, onsdag 3 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?