Tillbaka till samtliga rapporter

Dåligt dikat på granntomten vilket gör att vägen täcks av lera mm när det regnar

Anonym rapport i kategori Avfall och återvinning, 09:19, tis 5 mars 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Har varit så här i ett antal år nu då tomten används av kommunen för att tippa massor, skulle gärna sett att det dräneras på något sätt så vi slipper detta var gång det regnar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?