Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 10:56, fredag 1 mars 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Klotter

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Fastigheten är ej kommunens, tillhör Fastighets AB Leberoth. Vi kan ej åtgärda klottret. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 11:31, måndag 4 mars 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.