Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:52, torsdag 28 februari 2019

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Första delen av Fredsgatan e kolsvart. Vore bra om det blev fixat.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 22:13, torsdag 28 mars 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.