Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter

Rapporterat av Android i kategorin Klotter, anonymt 13:07, torsdag 28 februari 2019

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Förfular

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:58, torsdag 28 februari 2019

  • Vaktmästaren på skolan är informerad och kommer att åtgärda klottret. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:37, måndag 4 mars 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.