Tillbaka till samtliga rapporter

Flera gatubelysningar längs öremöllavägen lyser inte tex i början av vägen vid landsvägen samt vid bygg upp ev fler lyktor söder ut

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 05:47, torsdag 28 februari 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Se ovan, uppstod vid strömavbrottet 27/2

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:11, torsdag 28 mars 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?