Tillbaka till samtliga rapporter

Grävt upp pilar och allt strandgrönt söder om vägen

Anonym rapport i kategori Övrigt, 10:39, onsdag 27 februari 2019

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Någon har grävt upp och förstört pilar och allt strandgrönt söder om fiskarevägen. Ser förfärligt ut. Detta noterades under en promenad 26/2.

Vänligen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 18:04, onsdag 27 mars 2019

  • Jag har inte fått någon återkoppling. Vet inte ens om detta har nått kommunen.

    Postat anonymt 08:50, torsdag 25 april 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?