Tillbaka till samtliga rapporter

Sandliden - igensatt trumma i dike

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 17:45, sön 24 februari 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Se föregående rapport

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Även detta ärende är översänt till berörd enhet. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:10, mån 25 februari 2019

  • Hej! Stocken i trumman borttagen.

    MVH Anders Alfredsson

    Tillstånd ändrat till: Kunde ej åtgärda

    Postat anonymt 15:53, mån 25 februari 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.